Neskutočné! Svetoznáma herečka a matka krásnej talentovanej (taktiež) herečky Kate Hudson oslávila v pondelok 21. novembra neuveriteľných 71 rokov. Ako sa však na poriadnu hollywoodsku STAR patrí, veľkolepé oslavy prebehli ešte počas jej ,,prednarodeninového víkendu“.

Už sobotňajšie ráno začali mama a dcéra spolu. Nie je žiadnym tajomstvom, že obe hviezdy žijú aktívnym životom a ukážkovo sa starajú o svoje zdravie. Kate Hudson (37) a mama Goldie si spolu precvičili jogu, ktorou odštartovali „b-day weekend“.

Večer sa, samozrejme, pokračovalo na oslave v LA’s Catch restaurant, kde Goldie prišla v sprievode jej dlhoročného partnera Kurta Russela (65). Hviezda žiarila v krásnych čiernych šatočkách, zatiaľ čo Kurt niesol veľký darček zabalený v zlatom papieri. Vo vnútri reštaurácie ich už čakali priatelia a deti Kate Hudson, Oliver Hudson (40) a Wyatt Russell (30).

Ranná joga

Mama Goldie a jej chlapci

Mama Goldie a jej dievčatá

 

Kate Hudson si nezabudla v ten „pravý deň“ spomenúť ani na starú mamu a v pondelok postla na Instagram staršiu fotografiu s babičkou so slovami: „Všetko najlepšie svetlu môjho života a tiež starej mame, ktorej duch je dnes na maminých pleciach. Modlím sa a ďakujem ti, že si nás mohla obdariť takou úžasnou matkou. Ľúbim ťa.“

Zdroj: Popsugar.com | Foto: Instagram