Zaláskovaná dvojica Mirka s Matejom na seba upútala pozornosť veľkej časti národa. Nadšenci jedenástej série reality show Farma so zatajeným dychom sledujú, ako skúsený gigolo a mladučká kráska každým dňom čoraz viac odhadzujú zábrany. Posledný počin kontroverzného párika však prekonal všetky očakávania.

Ostrieľaný západniar Matej Jurkovič si pod ochranné krídla vzal jednu z najslabších súťažiacich Mirku Csorbovú, čím jej ale k dobrej povesti veľmi nepomohol. Zatiaľčo si hrdličky priamo pred kamerami užívajú nespútané dobrodružstvo, vonku sa na nich valí obrovská vlna kritiky, čo asi najhoršie znáša rodina odvážnej tmavovlásky.

farma matej mirka

Keďže Mirkin otec si svoju milovanú dcéru neoblomne zastáva, asi sa mu bude len veľmi ťažko prizerať na to, akým spôsobom Matej s 19-ročnou krupierkou doslova manipuluje. Atraktívna brunetka bola totiž postavená do role ženy farmára týždňa, s čím sú spojené prísne pokyny od jej vyvoleného. Kočka z východu bola požiadaná, aby sa začala správať ako zodpovedná a spoľahlivá žena, na akú by jej drahá polovička mohla byť právom pyšná.

Trúfalý krok od Mateja

To však stále nie je všetko. Jurkovič si dokonca zmyslel, že prítomnosť kamier ho už otravuje a svojvoľne si zhotovil zábranu. Z klincov, šnúry a pár osušiek neváhal vyrobiť oponu, za ktorou by sa spoločne s Mirkou mohli nerušene oddávať vzájomnej blízkosti.

farma

Zábery, aké sa podarilo zachytiť, sú dôkazom toho, že obaja hlavní aktéri už úplne stratili všetky zábrany – spoza uterákov sem tam vytŕča nožička, zadok či iné obnažené partie. Polohy odvážlivcov tak jasne naznačujú, že za zázračným závesom dochádza k mimoriadne vášnivým zábavkám. Otázne ale je, či týmto sebavedomý hráč neporušil pravidlá.

Nové zábery Mateja a Mirky nájdete vo videu od 15:16 —TU—

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza.sk