Niektorí farmári sa už na prítomnosť kamier totálne vykašľali. Po tom, ako sa len 19-ročná Mirka Csorbová odovzdala do rúk skúseného gigola Mateja Jurkoviča, začalo sa o nečakanom romániku pošepkávať v nie práve najlichotivejšom duchu. Zdatný západniar ale všetky fámy zotrel jediným otvoreným vyjadrením.

Mirka s Matejom sa na vidieckom statku postarali o obrovský rozruch, keď si strihli viac ako hodinové číslo v sluhovni. Nejeden divák zároveň mohol ostať zaskočený správaním odvážneho svalovca, ktoré nasledovalo hneď na druhý deň.

farma matej mirka

Matej sa totiž o tmavovlásku príkladne staral a smerom k nej nešetril nežnosťami. Hoci bolo zjavné, že dvojica má k sebe mimoriadne blízko, určitú neistotu do zaláskovaných scénok od začiatku vnáša fakt, že sa hlavní aktéri stále nachádzajú v nemilosrdnom boji o desaťtisíce eur.

Láska verzus stratégia

Niektorí ľudia nadobudli dojem, že v tomto vzťahu hrá veľkú rolu snaha o taktizovanie. Je to ale naozaj tak? Sebavedomý západniar sa na túto tému konečne otvorene vyjadril, pričom jeho slová by mohli nejedného diváka či farmára poriadne prekvapiť.

,,Môj vzťah s Mirkou je založený v prvom rade na citoch a ja som jej osobne naznačil, že pokiaľ som s ňou, ja ani nechcem riešiť taktiky. Nie je to taktika, sú to city,” zdôveril sa Matej, o ktorom sa už ženské osadenstvo na Farme začína domnievať, že sa do mladučkej kočky z východu úprimne zamiloval.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Mirka Farma

Vyznanie Mateja Jurkoviča nájdete —TU—

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza