Konflikt dvoch súťažiacich reality šou Farma otriasol celým Slovenskom. Tisíce divákov napínavo sledovali epizódu, kedy sa Matej Jurkovič a Rastislav Mojsej pobili pred kamerami, avšak len málokto si všimol fakt, že 41-ročný Bratislavčan nie je jediný, kto nedodržal pravidlá hry.

Rasťo Mojsej a Matej Jurkovič sa od začiatku šou netajili tým, že si „nepadli do oka“. Ich vzájomné nesympatie vyústili až do ostrého konfliktu, následkom ktorého bol obávaný farmár vylúčený z hry kvôli porušeniu hlavného pravidla – na statku je totiž zakázaný akýkoľvek fizycký kontakt.

Pravdou však je, že o porušenie pravidiel sa postaral i samotný Rastislav. Ten sa totiž krátko pred bitkou stal sluhom spolu s Romanou Košťalovou, a tak pre nich platili určité zákazy v priestoroch natáčania, ako je napríklad sedenie pri stole s ostatnými súťažiacimi.

Krátko po konflikte sa Jurkovič ako farmár týždňa rozhodol zvolať všetkých farmárov za stôl pravdy. Spočiatku obaja stáli popri ostatných a dodržali tak povinnosti sluhu, avšak v určitom momente sa Rastislav rozhodol vedome prekročiť svoju právomoc.

Po chvíľke sa pokojne usadil medzi ostatných, čo ale zostalo bez ďalších následkov. Trestu sa nedočkal ani po príchode moderátorky Evelyn a hospodára Martina, a to napriek tomu, že boli v minulosti takéto prešľapy trestané napríklad dočasnou starostlivosťou o zvieratá.

Rasťo spočiatku stál popri stole rovnako ako Romana

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po chvíli sa usadil medzi farmárov, čím porušil pravidlá

Video: YouTube | Foto: TV Markíza