Na bývalého farmára Mateja Jurkoviča sa tak ľahko zabudnúť nedá! Svalnatý Bratislavčan sa na statku postaral o niekoľko skvostných momentov, keď nielenže paktoval s iba 19-ročnou Mirkou Csorbovou, ale zároveň sa ako prvý súťažiaci dočkal nekompromisného vylúčenia kvôli fyzickému napadnutiu iného hráča. Dnes sa známy štyridsiatnik pýši novinkou z celkom iného súdka – znovu sa nechal nahovoriť na projekt pre dospelých!

Sebavedomý svalovec sa pred kamerami netajil tým, že si v minulosti odskúšal rolu vo filme pre plnoleté publikum a tiež prácu gigola. Viac sa však prezentoval ako fitness tréner či motivačný kouč. Mnohí fanúšikovia preto nadobudli dojem, že harašenie z dávnejších čias je pre otca malej dcérky uzavretou kapitolou.

Matej Jurkovič svaly

Slávny exfarmár však ľudí vyviedol nečakane z omylu, keď sa jeho tvár i s celým telom objavili v horúcej novinke péčkového charakteru. „Zdieľal už niekoľko príspevkov, z ktorých je zrejmé, že niečo nakrúca. No a na prvý pohľad nešlo o komerčný rodinný seriál. Pozrite si to,“ overený zdroj uviedol pre portál Topky, doplňujúc pikantné zábery zo šteklivého projektu.

Prvá časť filmu sa už nachádza na internetovej stránke pre divákov nad 18 rokov. Tentokrát sa jedná o pomerne špeciálne dielo, nesúce sa v znamení fantazijného príbehu. Jurkovič sa necháva uspokojiť dievčaťom zo sedliackeho prostredia, pričom nechýbajú ani vášnivé scény ukončené intímnym pomerom. V blízkej budúcnosti sa má objaviť i exkluzívne pokračovanie, ktoré je už ale pre záujemcov spoplatnené.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Jurkovič

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Markiza.farma