Matej Jurkovič bol jedným z účastníkov 11. pokračovania reality šou Farma, ktorá záujemcov o výhru rozdelila do dvoch táborov – východného a západného. Avšak všetci dobre vieme, že mnohí súťažiaci sa do podobných projektov prihlasujú nielen kvôli financiám, ale i z jednoduchého dôvodu – zviditeľniť sa. Takýto prípad bol aj Herkules z Bratislavy, ktorého tvár sa aktuálne vyníma na plagátoch. Za akým účelom?

Len pred pár týždňami bulvárne noviny obletela správa o erotickom filme, v ktorom sa ukázal i nie málo známy svalnáč z Farmy 11. Zaujímavé to bolo o to viac, že išlo zároveň aj o fantasy. A hoci sa Matej Jurkovič na televíznych obrazovkách o podobných projektoch zmienil, určite to bol pre mnohých šok. Najnovšie sa však pustil do niečoho, z čoho budú mať radosť najmä náruživé dievčatá.

Pred pár mesiacmi Matej na svojom Instagrame zverejnil malú indíciu – tá mala viesť k projektu, o ktorom sa aktuálne dozvedáme viac. ,,Deň s magickým dátumom 02.02.2020. 33. deň v roku. Do konca roka ostáva 333 dní. Rok plný prekvapení, plánov, výziev a nápadov. Nič sa však nerodí zo dňa na deň, na všetko treba trpezlivosť a odhodlanie. Samozrejme, sú to aj ľudia, ktorými sa obklopujeme, tí, ktorí majú podobné vízie a ciele. Jedným z nich je aj Tom, s ktorým pre vás v priebehu tohto roku chystáme niečo zaujímavé,” fitnessák uviedol začiatkom februára na sociálnych sieťach.

Matej Jurkovič svaly

Na oficiálnej stránke tanečnej skupiny Dirtyy Boyzz Menstrip, z ktorej názvu jasne vyplýva, o čo pôjde (pánsky striptíz), sa v marci zobrazila koláž fotiek – jej súčasťou je práve potetovaný exfarmár. Podľa všetkého sa tak v novembri ženské publikum pokochá polonahým Matejom v štyroch mestách Slovenska (Košice, Poprad, Žilina, Nitra).

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/miroslavzjanphotography, lombardifashionba, matej.jurkovic.official, dirtyy_boyzz_menstrip, farma.markiza, canva.com