Vzťah 41-ročného Mateja Jurkoviča s 19-ročnou Miroslavou Csorbovou sa stal ostro sledovaným nielen v reality šou Farma, ale i po ich odchode spred televíznych kamier. Napriek tomu, že dvojici množstvo divákov na ich spoločnej ceste neprialo, zdá sa, že ich city sú omnoho vážnejšie, než sa očakávalo.

Matej Jurkovič sa po príchode do šou netajil tým, že mu mladá východniarka bola sympatická na prvý pohľad. Po pár týždňoch strávených mimo civilizácie sa dnes už ex-farmári neudržali a niekoľkokrát podľahli vášniam priamo pred zrakmi celého Slovenska, čo nielen diváci, ale aj ich súperi považovali za krátkodobé vzplanutie na obrazovkách.

Matej Mirka Farma

Zdá sa však, že opak je pravdou. Novopečený párik sa objavuje bok po boku aj po odchode z hry, čo najnovšie zapečatili veľkou novinkou. Po nedlhej známosti sa totiž slobodný otecko z Bratislavy rozhodol pre významný krok v živote.

Matej novú priateľku Mirku zoznámil so svojou malou dcérkou, čo obaja zaznamenali i na zábere na sociálnej sieti. Výlet si užívali po boku ďalších ex-farmárov Petra a Andrey, pričom sa zdá, že si Matejova dcérka spoločnosť novej „macochy“ vychutnávala s úmevom na perách.

Mirka tak očividne prešla prvou dôležitou skúškou na ich spoločnej ceste za serióznym spolužitím, čo by ešte pred krátkou dobou nikto nečakal. Ich citové vzplanutie bolo totiž považované za krátkodobý úlet založený na scenári réžie.

farma matej mirka

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Jurkovič zoznámil svoju dcéru s Mirkou Csorbovou

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube