V jedenástej sérii reality show Farma došlo k prekvapivému spojeniu dvoch ľudí z úplne opačných pólov. Mladučká východniarka Mirka Csorbová sa zahľadela do skúseného západniara Mateja Jurkoviča, no ich láske spočiatku hlbší význam nik neprikladal. Dvojica však po vyradení zo šou posúva hranice vzťahu stále ďalej.

Možno majú mnohí diváci v živej pamäti divokú noc, aká nastala po vymenovaní 19-ročnej tmavovlásky a 41-ročného gigola za sluhovskú dvojicu. Viac ako hodinové vášňou nabité číslo v ten deň odštartovalo absolútne nečakaný románik medzi najsilnejším a najslabším hráčom v boji o astronomickú finančnú výhru.

Matej Mirka Farma

Hoci sa pobyt na statku pre obidvoch aktérov dávnejšie skončil, hrdličky fanúšikov pravidelne zásobujú množstvom spoločných záberov z bežnej civilizácie. O tom, že to spolu myslia naozaj vážne, svedčia nielen viaceré emotívne vyznania, ale i fakt, že kráska bola nedávno dokonca zoznámená s Matejovou dcérkou. To však stále nie je všetko!

Matej s Mirkou po Farme

Kontroverzný párik si zrejme zaumienil, že sa z povedomia širokej verejnosti tak skoro dostať nemieni, keďže zaľúbenci najnovšie šokovali záberom priamo z podivne pôsobiacich “zásnub”. Svalnatý ex-farmár bol zachytený počas toho, ako drahej polovičke na prst nastokol predmet, aký by ste pri romantickom pokľaknutí pred dámou očakávali asi márne.

,,Ktorá z Vás už bola požiadaná o ruku cibuľovým krúžkom?” zavtipkovala si samotná Mirka, ktorá príspevok doladila smajlíkom so snubným prsteňom a pri slávnostnom okamihu sa napriek všetkému tvárila veľmi natešene. Hoci to na prvý pohľad vyzerá ako zvláštny druh humoru, pri tejto dvojici nikdy nie je isté, kam až v snahe zaujať publikum dokáže zájsť – a ktovie, možno bola svojská žiadosť o ruku aspoň z jednej strany zobraná vážne…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka a Matej Farma

Mirka Csorbová insta

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/miim3s, Farma.markiza