Pri slove análny styk sa všetkým ženám buď zježia chlpy alebo zovrie hrdlo. Je to tak. Nie všetky ho máme rady, nie všetky sa s ním vieme stotožniť, no väčšina z nás naň pristúpi z veľkej lásky k partnerovi. Nemusíte predsa trpieť, užite si ho spolu s ním.

Prvá zásada? Nepite alkohol, nie je to vôbec prospešné! Lepšie je byť úplne triezva, mať pod kontrolou náladu, partnera aj jeho pohyby a kroky, a ak je vám to nepríjemné, ukončiť to.  Na začiatok skúste spoločný kúpeľ, kde vždy všetko kĺže lepšie. :)

Ak ste sa rozhodli do toho ísť, začnite opatrne, nie hneď zhurta. Nezabudnite na lubrikant a na to, aby ste boli maximálne uvoľnené. Nerobte niečo, o čom nie ste presvedčené a čo budete len prežívať, nie si to užívať. Rovnako to z vás bude cítiť aj partner a všetko tak nakoniec môže vyjsť nazmar.

Pre niektoré ženy je anál veľmi príjemný, dokonca pri ňom dosiahnu orgazmus. Často je spájaný so ženami nízkych mravov alebo ľuďmi s amorálnym správaním. Zabudnite na tieto zastaralé predsudky, chuť vyskúšať niečo nové máme všetci.

Foto: Pinterest