Je tu nový týžden a s ním aj ďalší diel obľúbenej šou s Jamesom Cordenom ,,Carpool Karaoke”. Po Madonne, Britney Spears či Lady Gage sa populárnemu zabávačovi podarilo dostať do svojho auta jednu z najväčších hviezd tohto roka. S Brunom Marsom predviedli skvelú šou!

Tento rok znamená pre mladého speváka veľký medzník v jeho kariére. Do sveta vypustil svoj nový album, jeho piesne patria k tým najhranejším na svete a pred pár týždňami mal možnosť zaspievať na obľúbenej módnej prehliadke Victoria´s Secret. Budúci rok sa spevák dokonca chystá na koncertné turné a zavíta aj neďaleko Slovenska!

Bruno si našiel vo svojom zaplnenom diári čas a prijal pozvanie do šou Jamesa Cordena. Tento diel je dôkazom, že nielen na pódiách, ale aj v aute dokáže predviesť bombastické vystúpenie plné neskutočnej energie. Chlapci si spolu zaspievali novšie i staršie single a ako sa zdá, James by pokojne zapadol aj k jeho spevákom, ktorí sú neodmysliteľnou súčasťou v skupine hudobného multitalenta. Okrem toho, známy zabávač opäť nezaprel svoj zmysel pre humor a Bruna nastajloval do rôznych outfitov. Ak milujete “Carpool Karaoke” ako my, tento diel bude patriť k vašim najobľúbenejším!

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.