Sviatky nám čochvíľa zaklopú na dvere a vy už teraz neviete, kam by ste skočili skôr? Občas si želáte mať tak o desať rúk viac, aby ste všetko stíhali?

Neustály kolotoč povinností dáva zabrať každej žene. Chceme mať upratané, navarené, postarať sa o deti, chlapa či domácich miláčikov, no veci sa nám popri pracovných povinnostiach iba kopia a kopia. Niekedy si želáme, aby mal deň minimálne 48 hodín, inokedy sa zas modlíme za dobrých škriatkov, ktorí nás za noc zbavia neporiadku a my sa ráno zobudíme do dokonale čistej domácnosti. Na zázrak síce návod nemáme, ale čo tak sa inšpirovať touto geniálnou reklamou na vodku? Za vtipnou snímkou nestojí nikto iný, ako známa spoločnosť Dominatrix. Verte, že aj keď sa možno neodhodláte k tomu, aby ste tento ,,posteup” vyskúšali, minimálne sa na tom skvele zasmejete. Áno, aj takto môže vyzerať upratovanie :D

Video na reklamu, vďaka ktorej už nikdy nebudete musieť ani pohnúť prstom si môžete pozrieť TU

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.