Začiatkom augusta sa prevalila horúca správa o tom, že sa herecký idol Tomáš Maštalír vo veku 41 rokov konečne dočkal prvorodeného potomka. Manželka Kristína mu na svet priviedla dcérku Emmku, no pri pohľade na novopečenú maminu krátko po pôrode vám možno padne sánka.

Tomáš a Kristína sa dali dohromady ešte minulý rok a stačilo im pár mesiacov randenia na to, aby sa rozhodli vstúpiť do manželského zväzku. Prísne tajný sobáš tak mnohých poriadne prekvapil, o to viac, keď sa verejnosť dozvedela o radostnom očakávaní bábätka.

Tomáš Maštalír manželka

Napriek super rýchlemu vývoju románika ale hercovi určite dieťatko všetci priali – Maštalír si na prelome leta konečne v náručí podržal zdravé dievčatko. Keďže boli mamina aj novorodeniatko v úplnom poriadku, ich pobyt v nemocnici sa predlžovať nemusel. Pani Maštalírová bola dokonca prichytená počas nákupov v centre mesta, kde predviedla neskutočne štíhlu postavu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek voľnejšiemu oblečeniu sa nedá prehliadnuť, že tmavovláska vôbec nevyzerá, akoby len nedávno porodila. Kristína ohuruje chudými a pevnými končatinami, pričom po prebytočných kilogramoch niet ani stopy. Je priam neuveriteľné, že túto ženu len prednedávnom pustili z pôrodnice!

Zábery Maštalírovej ženy po pôrode nájdete —TU—

Tomáš Maštalír

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, plus7dni, za.sklom.fanpage