Hovorí sa, že prirodzená krása je úplne top. Avšak platí to aj v prípade žien, ktoré odmietajú používať žiletky? Ide zrejme o dosť diskutabilnú tému. Na jednej strane je totiž super, že sa takéto dámy na nič nehrajú a ukazujú svetu svoju pravú tvár, no tej druhej vzudzujú u skupiny ľudí určitý odpor. A ako ste na tom vy – nájde u vás Dana pochopenie?

Má 32 rokov, pochádza z Oregonu a celé jej telo je zarastené dlhými chlpmi. Dana si totiž povedala, že má už ich neustáleho odstraňovania dosť  – zahodila všetky žiletky, vosky či iné pomôcky.

Prvýkrát si Dana oholila nohy v ôsmich rokoch a štyri roky nato si začala bieliť chĺpky nad hornou perou. Keďže sa jej chlpy hnusili a taktiež sa jej za ne posmievali i deti, dievčina si odstraňovala ochlpenie nielen na klasických problematických partiách, ale aj na dlanich či prstoch. Avšak chlpy dorastali stále rýchlejšie, a preto skúsila laser, no ani ten nepomohol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Američanka tak zvolila cestu bez “skrášľovacích” pomôcok a nechala svoj zovňajšok len v rukách prírody, v čom ju podporil i priateľ. U gynekológa ale prišiel šok. Keď vraj pánko Dane nadvihol plachtu, spadla mu sánka. ,,Nemyslím si, že niekedy videl viac zarastenú ženu,” uviedla. Následne ju však doktor poslal na vyšetrenia, kde sa zistilo, že žena trpí hirsutizmom, a teda stavom spôsobujúcim nadmerný rast ochlpenia.

Dana svoje porasty vôbec neskrýva, práve naopak – snaží sa svojimi fotkami inšpirovať ľudí, aby sa milovali takí, akí sú. ,,Chlapi majú veľa chlpov a nie sú nechutní, to isté aj vy, všetci sme nádherní,” tvrdí nevšedná dáma. A čo si o jej teórii myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/hirsuteskinsuit