Mary Bartalos sa nikdy nezaraďovala ku ženám, ktoré by potrebovali pútať pozornosť škandálmi. Po tom, ako sa vydala, žije harmonický život, aký by jej mohla závidieť nejedna z nás. Spolu s manželom a synčekom Noelom predstavujú ideálnu rodinku, ktorá svoje životné hodnoty a presvedčenia prezentuje aj verejne. Ich názory sa však najnovšie stretli s ostrou kritikou.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia sa netají tým, že pochádza z veriacej rodiny, vďaka čomu má možno životné hodnoty nastavené inak ako mnoho ľudí v našej spoločnosti. Mary sa preto spolu s manželom Adriánom neváha verejne postaviť aj za boj proti interupcii.

Mária Bartalos s manželom Adriánom a synom Noelom

Známa kráska sa na tému zabitia dieťatka pred jeho narodením vyjadrila už niekoľkokrát. Najnovšie sa fanúšikom prihovorila prostredníctvom videa, kde po boku Aďa a ich malého synčeka Noela do sveta hlása, že potrat nie je morálny a každé dieťatko má právo na život – aj to, ktoré bolo počaté za nepríjemných okolností, ako je napríklad znásilnenie. Celý príspevok je naozaj veľmi silný, pričom vo chvíli, keď Adrián začne popisovať, ako samotná interupcia prebieha, mamička sa neubráni slzám.

,,Som Mária. Mária má to šťastie, že má nádhernú a zdravú rodinu. Mária nikdy nezažila nič negatívne, nič z toho, čo zažili znásilnené ženy. Márii je to veľmi ľúto, čo zažili tie ženy. Ale Mária má také morálne hodnoty, ktoré jej nedovoľujú v nijakom prípade zobrať život dieťaťu ani tomu nenarodenému,“ znejú posledné slová z videa Bartalosovcov, pri ktorom sa objavilo množstvo negatívne ladených komentárov.

,,Mám právo rozhodnúť sa, ako sa budem o moje telo starať, ako s nim budem pracovať a pokiaľ mi chce niekto kázať, čo mám robiť a čo nerobiť so svojím telom, nech si prejde tým, čo ja a potom nech skúsi hovoriť za mňa. A tému postihnuté dieťa ani nejdem rozoberať. Som sklamaná a smutná z názorov, aké máte vy a váš manžel,“ napísala Andrea, na čo jej vzápätí odpísala samotná Mary.

,,Žena má právo rozhodovať o svojom tele, nie o druhom ľudskom tele, ktoré je v nej. Keď stretnete tehotnú ženu, nepýtate sa, ako sa má jej telo, ale ako sa má bábätko. Ľudia si mýlia pojmy a ihneď sú dotknutí a najviac tí, čo tiež nikdy nič z toho nezažili,“ oponovala prominentná mamička, ktorá si za svoj postoj vyslúžila nemálo kritických slov – niektoré z nich si môžete prečítať nižšie v priloženom obrázku.

Mary a Adrián o potratoch

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kritické názory ľudí

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos, YouTube