Mesiac jún bol pre sympatický klan Bartalosovcov veľmi výnimočným. Do rodinky pribudli hneď dve bábätká – 4. júna rodila švagriná obľúbenej herečky a 21. júna ju nasledovala aj samotná herečka, vďaka čomu si ich ratolesti môžu celé detstvo užívať spoločne. Málokto možno tuší, že synček Márie Bartalos sa v skutočnosti raduje až z piatich bratrancov, a s jedným z najmladších si nádherne zapózoval.

Podobné úkazy, kedy do jednej famílie v takmer rovnakom čase pribudne naraz viac detičiek, sú veľmi vzácnym javom. Bartalosovci sa zároveň okrem niekoľkých malých rovesníkov môžu pochváliť ešte väčšou raritou, keďže dvaja otcovia pár mesačných chlapcov sú dokonca dvojčatami – Máriin manžel Adrián má na vlas rovnakého brata Dávida.

Adrián Bartalos brat

Na profile niekdajšej hviezdy markizáckeho seriálu Oteckovia sa objavila vskutku roztomilá snímka s nežne sa túliacimi bratrančekmi, ktorí sa v rovnakom období očividne dostávajú do veku, kedy svet okolo seba začínajú vnímať omnoho intenzívnejšie. Jedným z chlapcov je syn populárnej brunetky Noel a druhým jeho bratranec Teo, no pri pohľade na veľmi podobné deťúrence budete mať zrejme veľký problém určiť, ktorý z drobcov je synom Márie Bartalos.

Obaja rovesníci sú ešte bábätkami, pričom ich rodičia majú evidentne obľubu obliekať ich do podobných odevov. Hoci sa páriky držia pravidla, že tváre drobcov netreba zbytočne verejne pretŕčať, postupne odhaľujú súkromie čoraz viac. Avšak dokážete si v tejto chvíli správne tipnúť, kde sa „ukrýva“ malý Noel?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bartalos

Odpoveď sa skrýva tu – Mary s Adriánom a Noelom

Zdroj: Instagram/Maria.bartalos | Foto: Instagram/Maria.bartalos, adrian.bartalos