Mária Bartalos sa len pred pár týždňami vrátila zo súkromného sanatória, kde priviedla na svet svojho vytúženého synčeka Noela. Úspešná herečka po náročnom zákroku nezaháľa a len krátko po prepustení z nemocnice potešila fanúšikov novinkou, akú by zrejme nikto nečakal!

Slovenská herečka Mary Bartalos si tieto dni vychutnáva po boku novonarodeného syna Noela a manžela Adriána, s ktorým mesiace pred pôrodom podnikala v oblasti movementu– rozvoju pohybových schopností v rozmanitých disciplínach.

Mária Bartalos s manželom Adriánom a synom Noelom

Ako sa však zdá, známa dvojica ani po nástupe rodičovských povinností nezaháľa a po krátkej pauze potešila fanúšikov návratom k vlastnému projektu s názvom Let’s talk. Jedná sa o diskusný „krúžok“, kde spolu s návštevníkmi rozoberajú rôzne témy s hlbokou myšlienkou.

To, že sa verejnosť môže tešiť na pokračovanie daných stretnutí, avizovala samotná Bartalos na videu, kde ju môžeme vidieť spolu s malým Noelom. Zdá sa tak, že Mary sa pustila na cestu „aktívnej mamičky“ a i napriek novým povinnostiam s dieťatkom si našla dostatok času na organizáciu podujatí pre svojich fanúšikov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Maria.Bartalos, Adrian.Bartalos