Hoci herečka Mária Bartalos a tanečník Adrián Bartalos tvoria oficiálne zosobášení pár len dva roky, stihli toho už naozaj dosť. Hrdličky o sile vzájomnej lásky ani trochu nepochybujú, o vzťah a tiež jeden o druhého sa neustále starajú. Presne v deň druhého výročia si dokonca venovali verejné vyznania, aké možno mnohým dvojiciam otvoria oči.

Známa kráska sa v minulosti postarala o poriadny rozruch, keď sa po pár mesačnej známosti postavila pred oltár. Po ultra rýchlych zásnubách prišla rozprávková svadba, za ktorou nasledovalo splodenie prvého spoločného potomka Noela.

maria adrian bartalos

Dnes už trojčlenná sympatická zostava sa stáva čoraz mocnejším vzorom pevného rodinného puta, ktoré každým dňom stále viac rastie. Partneri si však plne uvedomujú, že takéto vzácne dary nie sú vôbec samozrejmosťou, neustále sa vraj usilujú o to, aby ich úprimná a hlboká láska neupadla do zabudnutia.

bartalos rodina

Mária s Adriánom si venovali prekrásne verejné odkazy, kde vyzdvihujú dôležitosť obetovania sa pre skutočné šťastie toho druhého. ,,My sa o našu lásku dosť staráme. Napĺňať potreby toho druhého, byť oddaný, nič neočakávať a myslieť viac na neho než na seba je možno pre niekoho ťažké, asi aj preto sa veľa vzťahov rozpadáva. Ale ja som už ako malá vedela, že by som sa pre lásku svojho života chcela aj rozdať. Je to šialené, ale taká je láska,“ tvrdí niekdajšia seriálová hviezda.

Podobný postoj zdieľa i jej vyvolený, čo pri harmonickom fungovaní zväzku zohráva bezpochyby veľmi podstatnú rolu. ,,Po dvoch dobrodružných rokoch môžem povedať, že sme ešte šťastnejší. No tiež je veľmi dôležité dodať, že šťastie nebolo nikdy prioritou a ani piliérom nášho vzťahu,“ dodáva Adrián, tvrdiac, že nemalá dávka šťastia vyplýva prirodzene z úplného odovzdania sa milovanej bytosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

bartalos instagram

Zdroj|Foto: Instagram/adrian.bartalos, maria.bartalos