Pôvabná herečka Mária Bartalos je už približne polroka zasvätená do najkrajšieho poslania takmer každej ženy. Spoločne s talentovaným manželom Adriánom sa príkladne starajú o synčeka Noela, pričom stíhajú absolvovať mnohé pracovné i voľnočasové aktivity. Skromná veriaca žienka však nedávno parádne prekvapila názorom, aký by od nej zrejme očakával len málokto.

Sláva niekdajšej hviezdy Oteckov minulý rok vystrelila do výšin práve vďaka spomínanému markizáckemu programu, kde stvárnila postavu zbožňovanej učiteľky Lindy. Po odchode z obľúbeného rodinného seriálu Mary nezaháľa a popri starostlivosti o bábätko sa stíha pravidelne prihovárať k fanúšikom.

Mária Bartalos
Mary Bartalos a syn Noel

Usmievavá ryšavka je vychýrená svojím pokorným a úprimným prístupom k životu, čo sa snaží pretaviť napríklad do diskusných posedení s ľuďmi, aké za spolupráce vlastného manžela často organizujú. Herečka sa už viackrát aj prostredníctvom sociálnej siete vyjadrila k závažným témam, týkajúcim sa najmä výchovy tých najmenších.

Mary sa netají tým, že je veriacou osôbkou a tomu najvyššiemu pravidelne ďakuje za všetky dary, akých sa jej v živote dostáva. Možno práve preto mohol mnohých zaskočiť postoj, aký zaujala voči pokrsteniu malého synčeka. Sympatický pár má v tejto záležitosti absolútne jasno a prikláňa sa k názoru, aký sa v modernej dobe na deťoch praktizuje čoraz častejšie, hoci sa u niektorých zarytých kresťanov s úplným pochopením nestretáva.

mary bartalos manžel

,,Prišla mi správa s otázkou, či sme dali Noela pokrstiť. Nie nedali a ani nedáme,“ znel šokujúci úvod príspevku, v ktorom Mária podrobnejšie vysvetlila svoje pohnútky. ,,Viera pramení z osobného presvedčenia a myslím si, že k tomu musí človek dospieť sám. Niektorí veria, lebo mali osobný zážitok, iní uverili na základe počutého a iní, lebo pátrali po dôkazoch, ktoré ich doviedli k pravde,“ objasnila.

,,Ja som bola ako dieťa pokrstená, ale minulý rok som sa pokrstila znova, z vlastnej vôle, lebo je to o tom, že verím ja, a nie mama, babka či suseda. A preto, keď príde ten deň a Noel nám povie, že sa chce pokrstiť, budem sa tešiť, že to chce z vlastnej iniciatívy a presvedčenia, a že viem, že vie, že vie,“ dodala obľúbená televízna hviezda, ktorá voči citlivej rodičovskej téme zaujala nezvyčajne otvorený a zhovievavý postoj.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mary Bartalos insta

Zdroj|Foto: Instagram/maria.bartalos