Obľúbená herečka sa pred pár rokmi postarala o poriadny rozruch, keď fanúšikom oznámila, že po mesačnej známosti už chystá svadbu. Teraz s manželom Adriánom a synčekom Neolom tvoria priam idylickú rodinku, ktorá prekypuje láskou a spokojnosťou.

V roku 2018 bola Mary Bartalos s priateľom pretriasaná v mnohých médiách, pretože nikto nerozumel tomu, prečo sa dvojica tak rýchlo hrnie do manželstva. Po rozprávkovej svadbe prišlo ďalšie prekvapenie, keď herečka oznámila, že sa stane mamou.

mary baratalos

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz je trojčlenná rodinka vzorom pre mnohých fanúšikov, pretože Mária a Adrián o sile lásky ani trochu nepochybujú a o svoj vzťah sa patrične starajú. ,,Už tri roky ma miluje. A dal mi viac, ako som si kedy od života pýtala. Na začiatku roka 2018 som sa modlila, aby som našla pokoj, istotu a lásku. Adi mi neskôr po našom zoznámení prezradil, že sa modlil, aby našiel ženu na celý život,” zdôverila sa mamička na sociálnej sieti.

,,Všetci sa prekvapili, keď sme pár mesiacov nato oznámili našu svadbu. Je ťažké tomu rozumieť a vysvetliť tú istotu, ale vedeli sme, že naše spojenie je Jeho dokonalým dielom,” napísala herečka vo svojom dojímavom vyznaní, ktoré doslova chytá za srdce.

mary baratalos

Mária Bartalos

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos