Nezodpovedná matka? Nebolo by to ani zďaleka prvýkrát, čo herečka Mary Bartalos nepriamo dostala toto označenie. Mnohé ženy sa už totiž v minulosti nestránili odsúdiť brunetku za to, že dala svojmu bábätku pod hlavu vankúš, jazdila s ním počas šestonedelia v MHD, ba dokonca aj za to, že ho nechala očkovať (na svete totiž stále existujú ľudia, ktorí veria, že očkovanie dieťaťu škodí). Najnovšie si ale kráska zlízla poriadnu vlnu kritiky fotkou, kde spolu s Noelom jedia slanú tyčinku!

Nezdravé, pre detičky návykové, životu nebezpečné… To sú prívlastky, aké od niektorých mamičiek dostávajú obyčajné slané tyčinky. Pre bábätká ich neodporúčajú obvykle ani výrobcovia – podľa obalu sú mnohé z nich vhodné až pre deti staršie ako dva roky. Napriek tomu sa herečka Mary Bartalos, známa zo seriálu Oteckovia či filmu Trhlina, rozhodla, že ich svojmu 7-mesačnému synčekovi Noelovi dopraje. O jeho novú skúsenosť sa podelila na sociálnej sieti.

„Práve sme ochutnali prvýkrát tyčinky, teda ja si na nich fičím normálne, ale pre Noela je to novinka a chutííí! Máme jednu spoločnú a on ju žužle z jednej strany a pomaly si ju rozpúšťa v ústach a zabaví sa s ňou o niečo dlhšie než s kukuričnými,“ pochválila sa Mary. Bohužiaľ, práve to umožnilo mnohým ženám skritizovať ju až pod čiernu zem.

„Nechcem nič zlé hovoriť, ani dotknúť sa niekoho, ale tyčinky sú dosť nebezpečné pre tak malé mimi,“ Mary upozornila jedna z komentujúcich a dodala, že už mnohokrát videla, ako sa tyčinkami dusia aj staršie deti.

„Ja sa môjmu skoro 11-mesačnému ešte bojím dať tyčinku,“ pridala sa ďalšia žena. Našlo sa veľa ľudí, ktorí s počínaním herečky nesúhlasili – ak aj nie priamo, aspoň začudovanou otázkou, aký starý Noel je, že si mu už herečka dovoľuje dať do ústočiek tvrdú pochúťku. Všetko ešte zhoršil fakt, že šlo o reklamný post – Mary v ňom označila výrobcu a presný typ tyčiniek, o ktoré sa so synčekom delila.

Čo myslíte – je alebo nie je nezodpovedné dávať dieťatku túto obľúbenú pochúťku? Budeme rady, keď sa o váš názor podelíte v komentároch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bartalos Noel

Zdroj: Instagram/maria.bartalos | Foto: Instagram/maria.bartalos