Usmievavá herečka Mária Bartalos sa už viac ako tri mesiace naplno venuje predovšetkým synčekovi Noelovi. Popri výchove dieťatka sa ale stíha sem tam mihnúť aj v televízii, čo bol i prípad včerajšieho Telerána. Pri vzácnej príležitosti natáčania rannej relácie sa tak tmavovláska rozhodla ozvláštniť si vzhľad originálnym účesom.

Niekdajšiu hviezdu zo seriálu Oteckovia majú mnohí ľudia uloženú v pamäti ako sympatickú ryšavku s dlhými hladkými vlasmi, ktoré si niekedy necháva jemne zvlnené. Kráska si však zrejme krátko po pôrode povedala, že bežne zaužívané zvyky treba aspoň raz za čas niečím obohatiť.

mary bartalos

Mária sa preto večer pred návštevou markizáckeho štúdia neváhala priaznivcom ukázať s veľkými nátačkami na hlave, naznačujúcimi, že čerstvá mamina má niečo „za lubom“. ,,Konečne idem skúsiť tieto ponožkové nátačky. Ráno ideme do Telerána, tak som zvedavá na výsledok aj na ten spánok,“ zdôverila sa Mary s potmehúckym úsmevom.

Po prebudení ju tak diváci mohli vidieť s bohatými nadýchanými vlnami v štýle Moulin Rouge, aké herečke náramne pristali. Výsledok rozhodne stál za to, nakoľko nežne vyzerajúca umelkyňa sa ako mávnutím čarovného prútika zmenila na šarmantnú divu, ktorej materstvo i neutíchajúca starostlivosť o seba viditeľne prospievajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária Bartalos maria bartalos teleráno

Zdroj: Instagram/Maria.bartalos | Foto: Instagram/Maria.bartalos, telerano