Mladá mamina Mária Bartalos sa posledné mesiace plne venuje len manželovi a synčekovi Noelovi. Trojica spolu trávi všetok voľný čas, chodí na dlhé výlety či dokonca cestuje do zahraničia k moru. Len tri mesiace po narodení bábätka sa však niekdajšia hviezda seriálu Oteckovia priznala k niečomu, o čom mnohé ženy väčšinou radšej pomlčia.

Tmavovláska v júni priviedla na svet prvého potomka, ktorý dostal nádherné biblické meno Noel. O tom, že sympatická rodinka si hektický život v spoločnosti drobca naplno vychutnáva, svedčia mnohé zábery uverejnené na profile obľúbenej herečky.

Mary Bartalos

Kráska sa ale otvorene vyjadruje aj k témam, akým sa väčšina žien z ostychu či strachu radšej vyhýba. Mary Bartalos je však jasným dôkazom toho, že maminy tesne po pôrode by sa vôbec nemali hanbiť za to, akými premenami ich telo a psychika prechádzajú.

Keď bola herečka konfrontovaná otázkou o tom, akú najväčšiu zmenu sama na sebe po narodení synčeka vníma, okamžite mala pripravenú jasnú odpoveď. ,,Veľká zmena je pre mňa hlavne moje telo. To, že som predtým mala stále nejaké výhrady a teraz, keď si prešlo tým všetkým, ho milujem a ďakujem mu, že to zvládlo,“ Mária veľmi milo prekvapila úprimným poďakovaním. ,,Každá žena, ktorá je so sebou spokojná, je tá najkrajšia,“ uzatvára hlbokú myšlienku, predstavujúcu obrovskú inšpiráciu pre dámy, ktoré po pôrode bojujú s problémom prijať zmeny na vlastnom vzhľade.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

Zdroj: Instagram/Maria.bartalos | Foto: Instagram/Maria.bartalos, Marybartalos_fp