Jedna z najznámejších slovenských herečiek, ktorú poznáme predovšetkým ako predstaviteľku slušnej učiteľky Lindy v seriáli Oteckovia, si aktuálne plnými dúškami užíva materskú dovolenku. Mary Bartalos však tím dámskeho magazínu Emma na malú chvíľu vytrhol z mamičkovských povinností a svojimi šikovnými ručičkami z nej vyčaroval doslova Femme Fatale.

Mary Bartalos sa spolu s manželom Adriánom už tri a pol mesiaca hrdo pýšia statusom „rodičia“, pričom spoločne vychovávajú synčeka Noela. Obľúbená herečka už tesne po pôrode žiarila a pôsobila, akoby nemala za sebou žiadne bolestivé chvíle.

Pod Máriinu spokojnosť sa určite podpisuje fakt, že pri nej stojí milujúca rodina, ktorej venuje všetok čas, nakoľko na najbližšie obdobie odložila kráska herecké aktivity bokom.

Bývalú hviezdu seriálu Oteckovia tak väčšinou vidíme v spoločnosti maličkého drobčeka či drahej polovičky, a to v pohodlnom oblečení, kedy jej tvár zdobí len minimum farbičiek alebo dokonca žiadny make-up. Najnovšie zábery jednej z najpôvabnejších Sloveniek, pod ktorými je podpísaný módny guru a talentovaný fotograf Lukáš Kimlička, preto doslova vyrážajú dych.

Tím magazínu Emma sa postaral o to, aby sa z nežnej mamičky stala dokonalá Femme Fatale, pričom pri pohľade na Mary v nádherných červených šatách odpadnete!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos, lukaskimlicka