Staršiu dcéru Martina Šmahela môže poznať verejnosť z profilu jeho exmanželky Miriam Kalisovej, kde sa šikovné devčatko z času na čas objaví. Miin otecko je však na súkromné zábery skúpejší a rodinu na sociálnych sieťach veľm nezdieľa. Teraz urobil výnimku!

Už je tomu desať rokov, čo sa známy moderátor, model a fitnessák Martin Šmahel oženil s moderátorkou Miram Kalisovou. Odvtedy sa v jeho živote veľa zmenilo. Narodenie dcéry Mie, rozvod a nová láska, s ktorou mu prišla do života aj nevlastná dcéra Lili a o niečo neskôr ďalšia princezná Ema.

martin smahel

Emka, ktorá sa narodila o tri mesiace skôr, oslávila koncom júna tri rôčky. Na Martinovom Instagrame by ste ale našli skutočne minimum fotografí s malou slečnou – a s partnerkou Beátou a jej Liili už ani toľko. Je zjavné, že rodinka po pozornosti a lajkoch od fanúšikov netúži, no pre magazín Život urobila výnimku. Fešák známy z Farmy X-tra sa o dve krásne snímky, na ktorých je obklopený svojimi štyrmi milovanými dievčatami, podelil aj so sledovateľmi na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinsmahel