Nespokojnosť so svojim vzhľadom môže zahnať niektorých ľudí do skutočných extrémov. Svoje o tom vie aj mladá Martina, ktorú nespoznávajú priatelia, a dokonca ani najbližšia rodina. Plastické operácie ju zmenili o 180°, veď okrem pŕs či tváre si nechala upraviť aj farbu pokožky!

Martina BIG pochádza z Nemecka a živí sa ako modelka. Kedysi pekná blondínka bola neustále nespokojná a nešťastná zo svojho výzoru, a preto sa rozhodla využiť ,,pomoc” plastického chirurga. Úpravy tela sa jej však zapáčili natoľko, že sa stali jej vášňou. Obrovitánske prsia Martiny je priam nemožné prehliadnuť, no tým sa to ani zďaleka nekončí.

Druhou najobľúbenejšou činnosťou blondínky je pravidelné navštevovanie solária. Martina chcela zmeniť farbu svojej pokožky, preto praženie v solárku veselo kombinuje s injekciami, ktoré vytvárajú tmavý odtieň pokožky vďaka stimulácii tvorby melanínu. Výsledok má však od krásy skutočne ďaleko, z Martiny je príšerná plastiková kreatúra, ktorej prsia sú väčšie ako jej hlava. No veď posúďte samé.

Martina BIG pred plastikami

Martina po plastike

Martina s tmavou pokožkou

A čerešnička na záver…

Premenu Martiny si môžete pozrieť  > > > TU < < <

Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk