Hoci sa speváčka Martina Schindlerová posledné roky väčšinou zdržiavala mimo televíznych kamier a pódií, od nedávneho rozvodu s partnerom zažíva obrovský comeback. Bývalá finalistka zo šou SuperStar tak znovu dokazuje, že má ešte stále čo predviesť.

Dokonalý hlasový prejav, vyspelé správanie a zdravé sebavedomie – to všetko boli vlastnosti, ktoré publikum na Martine doslova milovalo. Atraktívna tmavovláska však veľkú spevácku kariéru vymenila za detičky a rodinný život. Napriek tomu sa jej ale manželstvo minulý rok, bohužiaľ, rozpadlo.

schindlerova

Schindlerová všetkým ukázala, že rozvodom sa pre ženu život nekončí. Práve naopak – kráska v uplynulých mesiacoch doslova valcuje internet a znovu sa stáva súčasťou šoubiznisu a prestížnych spoločenských podujatí.

Najnovšie sa dvojnásobná mamina zúčastnila Bratislavských módnych dní, ktoré tento týždeň naplno ovládli naše hlavné mesto. V luxusnej bielej róbe pôsobila ako hotová princezná, ktorej mladistvý vzhľad i podmanivý úsmev doslova vyráža dych.

schindlerova

Martina sa nezľakla ani odvážneho výstrihu, aký by si rozhodne každá dáma dovoliť nemohla. Obdarená kráska tak odhalila dokonalý dekolt, pútajúci pozornosť nielen mužských očí. Elegantné šaty s nádychom zvodnosti v kombinácii s dokonale žiarivým výzorom obľúbenej speváčky si fanúšikov totálne získali!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

schindlerova

instagram

Zdroj/Foto: schindlerovamartina_official