Martina Schindlerová očarila ľud svojou krásou už v roku 2004, kedy sa uchádzala o titul prvej slovenskej SuperStar. Víťazstvo jej síce ušlo o vlások, no ako jednej z mála zo všetkých finalistov speváckej šou sa jej pravidelnej pozornosti dostáva i dnes. Najnovšie dvojnásobná mamička zaujala skvelou vlasovou premenou.

Červená, ružová, mahagónová, blond či hnedá – na hlave Martiny Schindlerovej sme už mohli vidieť viacero farieb, čo znamená, že sa speváčka zmien rozhodne nebojí. Svoju korunu krásy zvykne bývalá SuperStaristka zverovať do rúk šikovného kaderníka Ondreja Grňu, ktorý vždy dokáže dokonale podčiarknuť jej nádhernú tvár a prirodzený šarm.

Kým naposledy sa hairstylista na účese známej Bratislavčanky mierne vyšantil a krikľavo ružovou prekvapil aj ju samotnú, najnovšie stavili obaja na ležérnejšiu voľbu. Martinka sa tak už pár dní teší hnedým vlasom, jemne prechádzajúcim do blond odtieňa, pričom celé háro Ondrej modrookej umelkyni zastrihol do jednej dĺžky, siahajúcej mierne pod plecia. Pri pohľade na 32-ročnú maminu sa nedá konštatovať nič iné ako, že táto žena je stále krajšia a krajšia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/schindlerovamartina