Martina Šmahela sme mohli po prvýkrát vidieť vo väčšom projekte, keď v roku 2017 moderoval reláciu s názvom O 10 rokov mladší. Odtiaľ jeho kroky putovali rovno do reality šou Farma X. Po dlhšej odmlke sa ale fešák opäť vracia na obrazovky, čo rozhodne nadchne mnohých divákov!

Slovenský moderátor a fitness tréner sa tešil obrovskej priazni verejnosti v momente, keď sa začal pravidelne objavovať v televízii počas natáčania jubilejnej série Farmy. Martin sa síce  nakoniec víťazom nestal, avšak základňa tisícov fanúšikov mu zostala dodnes, hoci sa stiahol do mediálneho úzadia.

Až doteraz! Po dlhých mesiacoch dostal Šmahel novú úlohu v obľúbenom markizáckom seriáli. Sympatického ex-farmára tak čoskoro uvidíme v zábavných Susedoch, kde bude predstavovať majiteľa istej spoločnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin spolu s hercom Petrom Krajčovičom oslovia prostorekú Zuzanu (Zuzana Tlučková) so záujmom o spoluprácu s jej e-shopom. To, ako celá situácia dopadne, a či sa bude jednať len o chvíľkovú hereckú úlohu, sa však dozvieme až z najnovších častí pripravovaného sitkomu!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/MartinSmahel, Susedia.official, Facebook/Oteckovia