Známy fitness tréner Martin Šmahel nikdy nepatril medzi mužov, ktorých by trápila nesúmerná postava či nebodaj obezita. Napriek tomu je bývalá hviezda markizáckej Farmy X dôkazom toho, že makať na sebe stále viac a viac sa oplatí. Fešák, ktorý nedávno podľahol čaru vegánskej stravy, sa ukázal po 80-dňoch prísneho dodržiavania nového jedálnička.

Šmahel si koncom minulého roka priazeň publika dokonale získal vďaka účasti v populárnej farmárskej šou. Pred kamerami sa totiž neštítil žiadnej roboty a počas pobytu v rybárskej osade sa jednoznačne zaradil medzi najväčších makačov.

Smahel

Svalovec ani v súkromí v úsilí nepoľavuje a na vycibrenej postavičke maká ako drak. Necelé tri mesiace dozadu ale Martin všetkých poriadne prekvapil rozhodnutím naplno sa odovzdať prísnemu vegánskeho spôsobu života. Po 80-tich dňoch od radikálnej zmeny životosprávy nastal čas na kontrolu prvých významnejších výsledkov.

Pri pohľade na aktuálnu formu Martina Šmahela mnohým ženám padne sánka. Fitnesák totiž nikdy lepšie nevyzeral a okrem viditeľne štíhlejšej postavy či tehličiek na bruchu je zjavné, že úspešný moderátor doslova srší šťastím a novou životnou energiou. Milé dámy, pozrite sa, ako vyzerá fešákove telo po takmer troch mesiacoch vegánstva!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Smahel

Zdroj/Foto: Instagram/martinsmahel