Ani tentokrát sa v Bez servítky nestretla partia ľudí, ktorá by si mimo kamier vyšla spolu na pivo. Po napätom večeri u Moniky preberá štafetu Martin. Sanitár najviac prekvapí hostí svojím programom!

Kto sledoval štvrtkové vydanie s prísne pôsobiacou Monikou, podľa upútavky na nasledujúci diel vie, že veľa vody v kuchyni nenamúti ani posledný „pán na holenie“. Čo presne svojim hosťom navarí, uvidia diváci dnes podvečer vo finále. Ešte predtým však TV JOJ prezradila, akú si Martin pre súperov pripravil bodku.

Veselý Róm stavil karty na hudobný program, v rámci ktorého mu podala pomocnú ruku jeho príbuzná. Ju si môžete pamätať ako víťazku šou Česko Slovensko má talent z roku 2016 – reč je o talentovanej Gyöngyi Bodišovej.

,,Gyöngyi je moja teta, je odo mňa staršia o jeden rok, my to tak máme u Rómov,“ vysvetlí hostiteľ ostatným, ktorých vystúpenie 29-ročnej speváčky privedie do tanca, a to dokonca aj Sama! Jediná Monika ostane opäť chladná a rómske melódie odignoruje, nakoľko to vraj nie je jej „šialok kávy“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2015 – Gyöngyi Bodišová

Zdro/Foto: Joj.sk, YouTube