Ak sa vám zdalo, že je okolo Martina Jakubca záhadné ticho, omyl. Spevák sa opäť prihlásil o slovo, pričom tentokrát si vzal na mušku najlepšiu slovenskú moderátorku Adelu Vinczeovú.

Evelyn, Andrej Bičan, Kali či Martinovi najväčší obľúbenci Rytmus a Jasmina Alagič, ním nazývaní Ri*mus a Jasalka. Všetky tieto osobnosti sa nachádzajú na spevákovej listine ľudí, ktorých verejne urazil. Najnovšie sa medzi nimi ocitla aj obľúbená moderátorka Adela Vinczeová, rodená Banášová.

Martin Jakubec

Do slovenskej moderátorskej špičky si doposiaľ nikto kopnúť nedovolil, veď napokon samotná Adela na to nedáva žiadny dôvod. Je atraktívna, inteligentná, vtipná a mnoho ľudí jej nesiaha ani len po päty. Martin Jakubec však nabral odvahu a zverejnil fotku, ktorou mderátorku relácií Chart Show či Trochu inak nemiestne urazil.

Adela Vinczeova

,,Neviem, prečo sa toľko ľudí z nášho šoubizu podobá na psa. Inak je tam veľa psov. Ale to je urážka psov teraz. Najprv Jasalka teraz Adell. Kto nájde takú krásnu podobu aj mne, dám mu pusu,“ napísal Jakubec k snímke bledého chrta, čím zároveň narážal na to, že aj Jasmina Alagič sa podobá na svojho nového psíka Daphne. Na záber navyše hudobník doplnil popis – nenáličená Adela Banášová z Chrt show. Toto veru Adelu vôbec nepoteší…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, tvmarkizaofficial