PhDr. Martin Jakubec PhD. (32) je naozaj všestranná osobnosť a momentálne aj príklad toho, že i ,,majster tesár“ sa niekedy utne. Tohto svojského umelca môžete poznať ako šlágrového speváka a na svojej stránke ďalej uvádza, že vystupuje ako sólista, moderátor, šoumen, promóter a herec. Najnovšie sa z neho stal aj politik a hneď na začiatku sa postaral o poriadny trapas!

Martin Jakubec, nenapodobiteľná postavička slovenského šoubiznisu, sa narodil 17. Novembra 1983 v Bratislave. Aj keď je to priam neuveriteľné, na svojom konte ma už šesť Zlatých platní a ocenení IFPI za predaj nosičov! Na svojom facebookovom profile sa však ,,úspešnému talentu“ podarilo poriadne zdvihnúť vietor, a to oznamom, že sa rozhodol vstúpiť do politiky. Či už chce založiť politickú stranu, alebo v ktorých voľbách sa chystá kandidovať, zatiaľ neupresnil. Všetko sa vraj dozvieme až na tlačovej konferencii, ktorú zvolal na 17. Novembra.

Jakubec vystupuje vo svojich statusoch viac než sebavedomo a tvrdí o sebe, že chce do politiky vniesť smršť udalostí a víchricu, akú sme na Slovensku ešte nezažili. Ako sa dá v komentároch postrehnúť, Martin má prekvapujúco svojich skalných fanúšikov, ale taktiež musí ustáť aj obrovské vlny kritiky, ktoré sa naňho valia z každej strany. Posledný obrovský výsmech sa mu podarilo dosiahnuť za zverejnenie fotografie ,,s Donaldom Trumpom“, ku ktorej kontroverzný ,,umelec“ dopísal: „Ľudia mi píšu, že som slovenský Trump. Každopádne je mi cťou mať také prirovnania. Gratulujem Donaldovi Trumpovi k víťazstvu na prezidenta USA.“ Problém by ani nebol v zverejnenej fotografii, ani v komentári, avšak zábavný je fakt, že Jakubec publikoval na sociálnej sieti fotomontáž. Na originálnej snímke vystupoval nový prezident USA so svojim synom Ericom, žiaľ, Jakubec má o niečo väčšiu konfekčnú veľkosť a hlava mu jednoducho do tela útleho mladíka nesedí. :)

Zdroj: Facebook