Bez ohľadu na to, kto si čo o Jakubcovi myslí, spevák má stále dostatok fanúšikov na to, aby sa o ňom hovorilo. Tentokrát to ale prehnal – pustil sa do toho nesprávneho, čo sa mu zrejme len tak neprepečie.

Na svadobnej ceste má Martin Jakubec (35) dosť času na to, aby vymýšľal, akou absurdnosťou pobaví slovenský národ. Fotky z pláží a odkazy pre „tupcov“! zo Slovenska ale pravdepodobne nevyvolávajú až taký úžas, ako by si predstavoval. Spevák sa preto rozhodol rypnúť si do niekoho, koho reakcia vzbudí viac pozornosti ako nepodarené fotomontáže, na ktorých sám seba predstavuje ako „Stvoriteľa neba i Zeme aj Božany“

Na svojom facebookovom profile uverejnil Jakubec fotku, kde dámu pomenoval „Ňadranka“, pravdepodobne narážal na Jadranku, a pána Sajfa. Keďže na Slovensku máme iba jedného a navyše tomu na fotke sa nápadne podobá, reakcia Fun rádia na seba nenechala dlho čakať: „Multitalentovaný čávo Martin Jakubec sa pustil do nášho Sajfu. Na Facebooku zverejnil obrázok, v ktorom zosmiešnil obľúbeného moderátora. Čo on na to? Aké budú jeho kroky? Dočkáme sa odvety? Sajfa sa k tomu ešte nevyjadril, budeme čakať a správu aktualizovať!“ Na reakciu často sarkastického obľúbeného moderátora si tak, samozrejme, rady počkáme aj my.

O deň neskôr ale Jakubec svoje tvrdenia zrejme oľutoval, a preto sa poopravil. „Dopĺňam postreh. Zistil som po detailnom vzhliadnutí, že na fotke sa nejedná o Sajfu…. Pravda je však jedna. Sajfovi sa páči moje auto. Preto si kúpil úplne rovnaké ako ja…. Sajfa je moc v kŕči a strojený. A hlavne okukaný,“ napísal na svoj profil čerstvý ženáč, ktorý si od moderátora ďalej pýta svadobný dar a cenu Otto za najlepšieho speváka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dá sa Sajfa vyprovokovať alebo mu Jakubec nebude stáť za to? Ako však uštipačného obľúbeného moderátora Fun rádia všetci poznáme, jeho reakcia by mohla Jakubca pekne mrzieť.

Zdroj: facebook.com/Martin Jakubec, funradio.sk | Foto: facebook.com/Martin Jakubec, Instagram/sajfa, peha_style