Svadbu majú za sebou a aktuálne už aj medové týždne v ďalekej Amerike. Hoci mnohí o tomto pobyte či dokonca i svadbe pochybujú, Martin Jakubec všetky špekulácie vyvrátil a Slovákom za ne vyčistil žalúdok. Najnovšie sa ale spevák k ľuďom prihovára v dobrom, avšak opäť v šokujúcom duchu!

Ako sa na svadbách zvykne hovorievať – do roka proroka. Žeby to bol aj prípad čerstvých manželov Martina Jakubca a Božanky Verešovej? Dvojica sa totiž na tému dieťaťa vyjadrila už dávnejšie, keď prezradila, že plánuje adopciu, pričom prvé právne kroky by mala mať za sebou.

Martin Jakubec

Možno práve na ďalší životný okamih narážal spevák svojim aktuálny statusom na sociálnej sieti, ktorý však nechal zahalený rúškom tajomstva. “Všetci sú v radostnom očakávaní! Aj my s Božankou nezaostávame a sme v radostnom očakávaní! Onedlho sa podelíme o tu radostnú zvesť,” napísal Martin na Facebook. To by teda mohlo znamenať, že sa s milovanou zaradili k párom, ktoré netrpezlivo čakajú na príchod dieťatka. Stanú sa tak podľa vás čoskoro rodičmi aj Martin a Božanka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)