Minulý týždeň sa donedávna pre mnohých dokonalý pár – speváčka Tina a raper Separ postaral o poriadny šok, keď potetovaný otecko pred fanúšikmi priznal rozchod. To, že medzi hudobníkmi nemohla vládnuť idylka, si ale už dávnejšie všimol aj sused známych manželov, kontroverzný spevák Martin Jakubec. Miestni vraj vždy tvrdili, že v ich prípade išlo len o mediálnu hru.

Vzťah speváčky Tiny a rapera Separa napredoval turbulentnou rýchlosťou. Nikto tak počas ich spolužitia nepredpokladal, že si po šiestich rokoch manželstva povedia zbohom. ,,Sme už navždy rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár,” člen formácie DMS prezradil minulý týždeň na svojom Instagrame, kde fanúšikom ponúkol úprimnú spoveď o tom, ako sa so svojou polovičkou začali navzájom vzďaľovať.

Pár dní po verejnom odhalení rozchodu pre portál Pluska.sk poskytol vyjadrenie sused Tiny a Separa, ktorého Slovensko pozná nielen ako speváka, ale aj muža, nedávajúceho si servítku pred ústa. Martin Jakubec naznačil, čo by mohlo byť príčinou ich odlúčenia.

 ,,Separ nebol takmer nikdy doma. Ona vždy sama s deckami a on chodil domov nadránom, keď som vonku venčil psa. Vidieť spolu ich takmer nebolo. Aj v dedine všetci tvrdili, že ten vzťah je iba mediálna hra,“ naboznoval milovník šlágrov, podľa ktorého sa raper už viac ako týždeň v luxusnom hniezdočku v Hrubej Borši nezdržiava. ,,Oni boli zvláštni od samého začiatku. Mysleli si, že sú viac ako ostatní v rezorte, a to iba kúpili predražený nekvalitný dom pri vode,“ Jakubec nešetril bývalých partnerov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/separ_dms, Facebook/Martin Jakubec