Zabávač a spevák Martin Jakubec sa na OTO-vi 2018 stal terčom nechutného vtipu. Pranker Filip Hakl mu totiž skočil do cesty a začal mu do rúk dávať umelého pánskeho „Robertka“.

Spomínaný YouTuber je synom niekdajšej farmárky Moniky Haklovej a je vidieť, že po nej zdedil prchkosť a chtíč byť stredobodom pozornosti. Pre to však nemal pochopenie Martin Jakubec, ktorý nechápal, čo mu chce mladík dať do rúk a prečo.

K celej situácii sa Martin Jakubec neskôr vyjadril na kameru: „Skočil pred nás človek, ktorého som v živote nevidel. Treba povedať, že tento človek bol pod vplyvom návykových a omamných látok. Takže to bol nejaký narkoman. Mal značné tiky.” Aby nemal nikto pochybnosti o jeho orientácii, tak prezradil aj vec zo svojho súkromia, ktorú si určite ešte chcel nechať pre seba.  „Ubezpečujem, že som ešte nedozrel do štádia, aby sa zo mňa stal homose*uál. S Božankou v nasledujúcich mesiacoch plánujeme svadbu.” Kto by náhodou nevedel, kto to je Božanka, tak je to priateľka speváka, s ktorou prišiel na galavečer OTA.

Martin Jakubec a priateľka Božanka

Prank – Martin Jakubec & „Robertko“

Prank s „Robertkom a Martinom Jakubcom nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: markiza.sk | Video: YouTube