Aktuálne československé obrazovky okupuje šou The Voice Československo, ktorá pomohla k zviditeľneniu sa aj spevákovi Martinovi Cisárovi. Mladý talent pred pár dňami prespieval legendárny song od nebohej divy Whitney Houston – pripravte sa na obrovský nával emócií!

Odvtedy, ako Martin Cisár bojoval pod krídlami Majka Spirita v šou Hlas Československo, ubehlo päť rokov. Počas nich bolo okolo speváka s výnimočným hlasom ticho. Mladý Trnavčan však pred pár mesiacmi našťastie chytil nový dych a po dlhej odmlke sa vrátil opäť na scénu.

Martin Cisar

Martin sa najprv prihlásil o slovo coververziu skladby Shallow a krátko nato úplne novou spoluprácou s obľúbeným slovenským raperom Majselfom. Ich spoločný hit Šťastie tak v týchto dňoch úspešne rotuje slovenskými rádiami.

Martin Cisar

Najnovšie sa účastník Hlasu pustil do poriadne tvrdého oriešku. ,,Vždy som si chcel tento legendárny song zaspievať, ale nikdy som nemal nejako odvahu to uverejniť alebo zdieľať s ľuďmi. No dnes som sa rozhodol, že si urobím radosť,” Martin sa priznal pri videu, v ktorom spieva jednu z najkrajších a zároveň najťažších balád všetkých čias. I Will Always Love You od Whitney Houston vám v Maťovom podaní od prvej sekundy navodí do očí slzy a také zimomriavky, že dovidenia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/cisarmartin, YouTube