Martin Chodúr a jeho partnerka Ivona Selníková spoločne vychovávajú ročného syna Martinka. Na rodinu speváka je naozaj krásny pohľad, stačí sa pozrieť na sociálnu sieť, kde ju Martin neustále s hrdosťou prezentuje. 

Najnošia fotografia Martina Chodúra na sociálnej sieti ukazuje speváka ako dieťa na čierno-bielej fotografií. Spevák sa tam veľmi mračí a vyzerá, že má plač na krajíčku. “Docela by mne zajímalo, co mne tenkrát tak rozladilo,” píše úsmevne Martin. Na druhej fotografií porovnáva fotku seba a svojho syna, ktorá automaticky spustila reakcie fanúšikov.

“To,je snad přes kopírák,” píše jeden z obdivovateľov. A naozaj. Martinov syn je verná kópia svojho otca, deti na fotografií sa podobajú ako vajce-vajcu. Niet pochýb, že z malého Martinka raz bude rovnaký krásavec ako je jeho otec!

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.