Už zabehnutý otec Martin Chodúr sa svojim šťastím rozhodne netají. Je zrejmé, že rodičovstvo si skutočne užíva a do starostlivosti o syna dáva prvé aj posledné. Faktom však ostáva, že hviezdna kariéra speváka nepočká a Martinov spevácky talent treba prezentovať aj naďalej. A ako tieto dve veci spojiť? Martin s Ivonou to vymysleli priam geniálne!

Rodičovstvo je náročná úloha, špeciálne ak sa popri tom chcete venovať aj spevu. Toto neustále zažíva aj Martin Chodúr, ktorý so svojou o šestnásť rokov staršou priateľkou Ivonou Selníkovou vychováva takmer ročného syna Martinka.

mart-1

Martin s Ivonou sa tentokrát rozhodli, že podpora talentovaného otecka by nemala byť odopretá žiadnemu členovi ich trojčlennej rodinky. Na Martinov prvý samostatný koncert, ktorý sa uskutočnil v Prahe, priviedli aj svojho syna.

mart

Malý Martinko môže byť rozhodne pyšný na vystúpenie svojho otca, ktorý podal úžasný spevácky výkon a jeho krásny hlas tvoril dokonalé spojenie s predvianočnou atmosférou. A my už naisto vieme, kto spieva malému uspávanky na dobrú noc… :)

mart-3 mart-4

Foto: Facebook