Tak toto sa len tak často nevidí. Maroš Kramár si konečne po dlhých rokoch splnil svoj detský sen. O radosť sa neváhal podeliť aj s fanúšikmi, ktorých poriadne rozosmial. Musíme povedať, že mu to svedčí aj v úplnej inej profesii! 

Maroš Kramár (58) je známym slovenským hercom, ktorý je na našej scéne mimoriadne obľúbeným. Len nedávno médiá špekulovali o rozvode s jeho dlhoročnou manželkou Natašou Nikitinovou (49), no podanie žiadosti umelec absolútne poprel a potvrdil, že o odlúčení ani len nepomýšľajú. Aj keď herec pôsobí najmä v Českej republike a jeho rodina žije v Bratislave, stále tvoria harmonickú rodinu a nič na tom nechcú meniť.

Maroš Kramár je uznávaným hercom, no každý človek má už od útleho detstva svoje tajné sny. Jeden taký sa mu podarilo splniť a neváhal sa s ním podeliť aj s fanúšikmi na Instagrame. Po uzretí týchto fotografii mu zaiste závidel nejeden muž, ktorý chcel byť v mladosti taktiež smetiarom. :) Kramár sa jednoducho prezliekol a naskočil na obrovské smetiarske auto. Musíme povedať, že mu to aj v tejto profesii veľmi svedčí a herec by sa rozhodne nestratil ani v tomto odvetví! :D

Zdroj/Foto: Instagram/Maroš Kramár