Po boku sympatického markizáka Romana Juraška sa už osem rokov nachádza jeho televízna kolegyňa Diana Hágerová. Hoci známemu páru svadobné zvony ešte stále nezazneli, tešia sa z rozkošnej dcérky Izabelky. Moderátor teraz počas karanténneho obdobia nečakane odhalil zručnosti, o akých jeho partnerka zrejme vôbec netušila. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila až v momente, kedy do Romanových rúk zverila svoje vlasy!

Nájsť spriaznenú dušu, s ktorou zotrváte po zvyšok života, je v rámci šoubiznisu mimoriadne vzácny jav. Romanovi a Dianke sa to ale podarilo, keďže spolu vytvorili priam idylický párik. Veľkú lásku pred dvomi rokmi spečatili prírastkom do rodinky a pred pár týždňami sa kráske dokonca na ruke zaligotal snubný prsteň.

roman jurasko diana hagerova

Moderátorka na materskej dovolenke sa musela v uplynulom období vyrovnávať so skutočnosťou, že kaderníctva a tomu príbuzné služby boli dočasne odstavené. Hrdých rodičov to však neodradilo v tom, aby sa o zmenu účesu pokúsili v rámci vlastnej domácnosti. Moderátor Telerána sa tak z lásky k partnerke neváhal chopiť nového remesla a odvážne vzal do rúk nožnice.

,,Dnes som prvýkrát v živote niekoho ostrihal, neverím, že Di do toho išla!“ Juraško sa na sociálnej sieti pochválil záberom, aký vyráža dych. Nielenže blondínke jej žiarivé vlásky skrátil, ale dokonca sa mu podarilo zarovnať jej účes do postupného strihu. Veď sa na to pozrite – toto je výsledok prekvapivej kaderníckej premiéry známeho Markizáka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Diana Hágerová

Zdroj|Foto: Instagram/romanjurasko