Do kolektívu televízie Markíza pribudla novopečená nevesta! Včera totiž zazvonili svadobné zvony jej dlhoročnej redaktorke Andrei Paulínyovej, ktorá si vzala za manžela priateľa Mojmíra, pričom svoje áno mu povedala v naozaj nádherných šatách!

Andrea Paulínyová patrí do markizáckej rodiny už takmer 20 rokov, a to od obdobia, kedy ukončila vysokú školu. Napriek tomu, že si dala v roku 2012 menšiu pauzu, o šesť mesiacov nato sa už divákom prihovárala ako redaktorka Reflexu.

Sympatická markizáčka, ktorá sa v práci venuje rôznym neľahkým životným osudom, včera ten svoj v Šamoríne šťastne spečatila s Mojmírom Fajnorom. Na svadbe sa zúčastnilo mnoho jej kolegov vrátane Patrika Hermana, ktorý sa na slávnostnej udalosti, a teraz sa podržte, zhostil úlohy starejšieho.

Vzhľadom na to, že sa Andrejka vydávala ako 45-ročná, svojmu veku prispôsobila aj výber outfitu. Dlhými úzkymi šatami bielej farby, po bokoch oživenými ornamentmi v rovnakom odtieni, tak trafila priamo do čierneho. Dokonale elegantný look navyše podčiarkli romantický účes, make-up a kytica, vďaka ktorým sa z blondínky stala nádherná nevesta. Manželom Fajnorovcom srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markkíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebooku/Andrea Paulínyová