Diváci televízie Markíza posledné dni s napätím očakávali pilotnú časť seriálu Najhorší týždeň môjho života, na ktorú ich lákala naozaj zaujímavá upútavka a hviezdne herecké obsadenie. Za jeho výberom však stojí niekto, kto vás poriadne prekvapí!

Novinka modrožltej televízie bola natočená na základe anglickej predlohy obľúbeného seriálu. S veľkým úspechom sa však stretla aj u slovenského publika. A hoci to na základe prvých reakcií vyzeralo na fiasko, pozitívnejších slov, plných nadšenia a pochvaly, stále pribúda, čoho dôkazom sú i vaše komentáre na našom Facebooku, kde drvivá väčšina čitateľov tvrdí, že sa pri sledovaní komických situácií mimoriadne zabavila.

Nemalým prekvapním bude určite zistenie, kto vlastne stojí za vtipným projektom. Na režisérsku stoličku totiž zasadol iba 23-ročný Peter Hoferica, pričom po režisérskej stránke ide o jeho úplnú prvotinu.

Peťo sa spolu s tímom postarali o to, aby sa suchý anglický humor premenil na jemnejší, nakoľko sú Slováci o dosť emociálnejší než Angličania. ,,Je hrozne reálny, je hrozne autentický. Napriek tomu, že čo všetko sa tam pokazí za tých sedem dní, tak je to všetko založené na realite, na pravde, ktorá je presne – chcem sa zapáčiť svokrovcom, chcem, aby bolo všetko okey, chcem mať všetko pod kontrolou,” prezradil v rozhovore pre markizácky web talentovaný mladík.

Čo sa týka hercov, tí sa vyberali prostredníctvom kástingu, aj keď pri svokrovcoch, a teda Zdenke Studenkovej a Jozefovi Vajdovi, vraj bolo viac-menej od začiatku rozhodnuté. ,,A keď sme boli videli Romana a Kristínu, ktorí spolu fungovali úžasným spôsobom, tak to bolo v podstate jasné,” dodal na záver Hoferica, narážajúc na výkony hlavných hrdinov Romana Poláčika a Kristíny Svarinskej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk