Imrich Štefánik, známy ako Baron, sa na markizáckom statku dlho neohrial a kvôli nevhodnému správaniu ho z Farmy 14 vyrazili. Avšak teraz rodený východniar prezradil skutočnú pravdu!

Potetovaný fešák je známy svojou výbušnou povahou a tým, že sa vie vytočiť do vývrtky za veľmi rýchly čas. Imrich Štefánik sa na televíznom gazdovstve niekoľkokrát neudržal a poškodil dokonca kamery. Pre konflikty s ostatnými farmármi ho tak produkcia zo šou vyhodila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak teraz Baron prezradil, ako to v skutočnosti s jeho opustením reality šou bolo. ,,Nemal by som o tom hovoriť, ale čo sa týka mňa, je po Farme. Je to pre mňa uzavretá kapitola, takže poviem, ako to bolo. Markíza sa vyjadrila, že ma vyhodila, ale v skutočnosti som nebol vyhodený. Celé to bolo tak, že som na Farme žiadal o akútne ošetrenie lekára, pretože som mal zranené rameno,“ vysvetlil zápasník pre portál Refresher.

36-ročný influencer dostával lieky, no do nemocnice ho vraj Markíza odviesť nechcela. ,,Vravel som im do vysielačky, že končím. Oni mi neskôr vraveli, nech si teda pobalím veci. Konflikt na Farme, ktorý vznikol s Filipom, im nahral do karát a rozhodli sa, že to využijú a povedia, že ma vyhodili, aby to bolo atraktívnejšie. Poviem to na rovinu, na plné ústa. Mohol by som byť za to pokutovaný, ale môžem ich kašlať. Takto to v skutočnosti bolo. Nikto ma nevyhodil,“ dodal Baron, ktorý touto informáciou určite viacerých fanúšikov šokoval.

baron

Zdroj/Foto: Refresher, markiza.sk