Rok 2021 sa pomaly blíži ku koncu, a tak sa postupne uzatvárajú aj jednotlivé projekty TV Markíza. Kým uplynulú nedeľu už spoznala víťaza reality šou Love Island, čochvíľa čaká finále i Farmu, SuperStar či obľúbené seriály. Vrátia sa v budúcom roku na obrazovky alebo sa diváci môžu tešiť na úplné novinky? 

Populárna žlto-modrá televízia predstavila plány na ďalší rok, o ktorých informuje web Mediaboom.sk. Fanúšikovia seriálov Oteckovia, Sestričky, Pán profesor, Horná Dolná, Susedia a Najhorší týždeň môjho života sa dočkajú nových častí.

oteckovia

Seriálové novinky

Okrem známych ťahúňov pribudnú do novoročného programu aj nové seriály Šťastní vs. Šťastní, Doc z lekárskeho prostredia s Jankom Koleníkom či Vladom Kobielskym a zatiaľ tajomné dielo, pod ktorým je podpísaná úspešná spisovateľka a scenáristka Evita Twardzik Urbaníková a tvorcovia romantických komédií Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť z produkčnej spoločnosti NUNEZ NFE.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Návrat obľúbených programov

Budúci rok sa po kratšej prestávke na obrazovky vrátia nové série osvedčených projektov, ako Svadba na prvý pohľad, Extrémne premeny2 na 1Chart ShowDobre vedieť, Tvoja tvár znie povedome, ale tiež Farma a druhá séria Love Island, ktorá už zahájila svoje prípravy.

Po piatich rokoch čaká na jar veľkolepý comeback tanečnú šou Let´s Dance a po rovnako dlhej pauze sa bude opäť vysielať i formát Survivor, tentokrát v česko-slovenskej verzii. Diváci sa môžu tešiť aj na novinku Lego Masters a kvíz Na love.

Zdroj: mediaboom.sk