Už 13. januára na obrazovkách TV Markíza a TV Nova štartuje celosvetovo ostrosledovaná reality šou Survivor. O rozprávkovú výhru vo výške 100 000 eur zabojuje celkom 24 dobrodincov, medzi ktorými sa objavia aj známe tváre. Niekdajší účastníci Farmy si neodpustili poznámky.

Medzi slovenskými celebritnými osobami sa na exotickom ostrove v Dominikánskej republike objavia videomaker Daniel Štrauch, karatistka Veronika Havlík, MMA bojovník Gábor Boráros, účastník romantickej relácie Love Island Nahthan Christián Dzaba a víťazka 12. série Farmy Xénia Gregušová.

survivor

Finále 12. ročníka statkárskej relácie čelilo v minulosti mnohým útokom divákov, ktorí sa domnievali, že tanečnica zo Žiliny bola vopred dohodnutou víťazkou. Vyzerá to tak, že na to ľudia doteraz nezabudli.

,,Prečo už teraz viem, kto vyhrá?“ napísala prostoreká Nikol Fridrichová na sociálnu sieť žlto-modrej stanice, ktorá na Instagrame zverejnila snímku kompletnej zostavy hráčov reality šou Survivor. Niekoľkí ľudia sa v komentároch domnievajú, že svojimi slovami narážala práve na bývalú kolegyňu z Farmy Xéniu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

K výberu súťažiacich povedal svoje aj víťaz 11. série Farmy. ,,Viac obyčajných Slovákov ste nevybrali, lebo by im nakopali r*ť. Hlavne, že tam budú „celebrity“,“ uviedol Gabriel Sedláček.

Foto/Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial/nikki.fridrich, markiza.sk