Znie to priam neuveriteľne, no drsná reality šou Farma sa dočká v poradí už 13. pokračovania. Markizácka hra vždy láme rekordy v sledovanosti, jej tvorcovia musia preto neustále vymýšľať, na aké pravidlá tentokrát záujemcov nalákajú. Modro-žltá televízia teraz zverejnila prvé detaily o pripravovanej sérii.

Posledné verzie prinášali rozdelenie hráčov na dva súperiace tábory. Súboje bohatých proti chudobným, mešťanov proti dedinčanom – to všetko vnášalo do slávnej dobrodružnej hry tú správnu dávku napätia.

Pri “trinástke” sa ale očividne žiadnej separácie nedočkáme, keďže producenti hlásia veľký návrat k starým tradíciám a počiatočným koreňom. Podľa ukážky by sme sa teda mohli po dlhej dobe tešiť na starú dobrú klasickú Farmu, kedy sa na prvé miesto kládla len manuálna práca a starostlivosť o statok.

Fantastickým lákadlom sa tiež stáva nielen finančná výhra vo výške 75-tisíc eur, ale taktiež získaná prestíž či možnosť nájsť šťastie v láske. Prihlásení uchádzači musia zároveň tento rok počítať s jednou podstatnou úpravou, keďže kastingy sa kvôli bezpečnostným opatreniam uskutočnia len formou online rozhovorov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk