Dnes je úplne bežným javom, že moderátor spieva, herečka tancuje a spevák sa objavuje v televíznych seriáloch. Staršie ročníky si určite pamätajú na obľúbenú reláciu ,,Koleso šťastia”, ktorá kedysi lámala rekordy sledovanosti a práve preto sa Televízia Markíza rozhodla, že tento úspešný formát opäť zaradí do svojho vysielania! Okrem toho, že natáčanie súťaže je už v plnom prúde, kompetentní ohlásili aj meno samotného moderátora!

Zakrútenie kolesom, tipovanie písmeniek a odkrývanie zaujímavého citátu. Kto by si nepamätal na ikonické výhry, ktoré si súťažiaci mohli vybrať zo širokej palety vecných cien? Cukrovinky čierny princ, horský bicykel či automatická práčka sa stali priam vytúženým majetkom každého diváka pri televíznych obrazovkách, avšak pozor! Opäť máte šancu ,,dotknúť sa hviezd” a súťažiť v populárnej relácií z 90. rokov! Ak sa pýtate, kto bude sprevádzať jedinečným programom, možno budete prekvapené. V Záhorskej Bystrici nestavili na žiadne moderátorské eso, ale na československú Superstar, a momentálne aj víťaza šou ,,Tvoja Tvár Znie Povedome”, Lukáša Adamca! Okrem toho, že je výborným spevákom, patrí aj medzi muzikálové hviezdy či obľúbené osobnosti televíznej obrazovky. Nuž, uvidíme, ako mu pôjde moderovanie a či sa Markíze podarí touto voľbou udržať diváka. Čo hovoríte na zaujímavé rozhodnutie komerčnej televízie vy? :)

 

Koselkn … Musim si silno zvykat :)

A post shared by Lukas Adamec (@lukyadamec) on

 

#holy #satan #temno

A post shared by Lukas Adamec (@lukyadamec) on

 

Foto: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)