V januári roku 2018 TV Markíza predstavila nový seriál Oteckovia, ktorí si okamžite získal tisíce priaznivcov všetkých generácií. S rôznorodými príbehmi rodín sa diváci zžili a každý pracovný deň sa tešili na novú časť. To však už čoskoro bude minulosťou. 

K Bielikovcom, Bobulovcovm a Oravcovcom len nedávno pribudla do Oteckov rodina Veselých a taktiež viacero nových postáv. Návrat do deja dokonca avizovala aj herečka Dominika Kavaschová, ktorá pred materskou dovolenkou stvárňovala divákmi milovanú postavu Sisy Drobnej. Nič tak nenasvedčovalo tomu, žeby mal seriál pomaly prichádzať do svojho konca.

oteckovia

Web TV Markíza v piatok šokoval informáciou, že s obľúbeným projektom inšpirovaným čilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho formátu, sa budeme musieť rozlúčiť.

„Rodinný seriál Oteckovia po svojom štarte v januári 2018 spôsobil na Slovensku doslova ošiaľ a zaradil sa k najväčším televíznym fenoménom poslednej dekády. Niekoľko rokov bol silným pilierom podvečerného vysielania TV Markíza, zbieral televízne ocenenia a prekonával rekordy sledovanosti. Seriál dospel do svojho finále, pre divákov však máme pripravené ešte jedno prekvapenie. Ďakujeme všetkým fanúšikom seriálu za priazeň, veľmi si ju vážime,“ uviedla Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza a TV Nova.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/Oteckovia