V príchodom Farmy X sa objavilo na obrazovkách množstvo zmien. Od súťažiacich cez pravidlá až po moderátorku, ktorej miesto po Kvetke Horváthovej prevzala komička Evelyn. Kto sa však tohto postu zhostí v ďalšej sérii?

Koncom októbra TV Markíza predstavila svoju programovú štruktúra na rok 2019. Okrem overených projektov, ako šou Tvoja tvár znie povedome či seriál Oteckovia, sa do našich obývačiek vráti napríklad aj stará dobrá reality šou Farmár hľadá ženu, avšak pod názvom Láska na vidieku.

Farma

Tešiť sa môžete aj na ďalšiu sériu Farmy, v ktorej sa opäť predstaví množstvo skvostov. Ak ste ale dúfali, že Evelyn zaskočila pôvodnú moderátorku Kvetku Horváthovú len v desiatej sérii, teraz ostanete zrejme sklamané. Stránka Medialne.sk totiž informuje o tom, že Markíza ostane v budúcom roku verná moderátorke Eve Krámerovej, čo je ale určite dobrá správa pre všetkých fanúšikov vtipnej a charizmatickej blondínky z Dolného Kubína.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Medialne.sk | Foto: Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)